Posledním turnajem letošní extraligové sezóny byl těch nejstarší mládeži do 22 let.
Začátkem května se z celkového prvenství v extralize do 22 let radovalo Karlovarsko, které stejně tak jako v seniorské kategorii slavilo mistrovský titul na domácí palubovce. Ve finále porazili v tiebreaku České Budějovice, ze třetího místa se pak radovali naši hráči, kteří jednoznačně porazili Zlín 3:0.
